| anonim_4396 a întrebat:

Mama a insistat sa ii arat poze cu iubitul meu, pentru ca sunt impreuna cu el de 7 luni si ar vrea macar in poze sa il vada.
I.am aratat cateva poze care am crezut eu ca sunt mai frumoase si nu i.a placut de el a spus ca eu sunt frumoasa si el nu prea, si cu jumatate de gura a zis -dar daca tie iti place de el si se comporta frumos... dar parca mai frumos era fostul -
M,am simtit cam ciudat la inceput nici mie nu mi,a placut de el dar are un suflet bun si se comporta cu mine cum nu s, a purtat altcineva si chiar tin la el.
Faza de azi cu mama m, a cam dat peste cap In nici un caz nu ma gandesc sa ma despart de el doar pentru ca nu ii place mamei de el.
Nici nu stiu daca am o intrebare vreau sa stiu parerea voastra, parintii vostii tot asa au reactionat?

Răspuns Câştigător
| ValyOppa a răspuns:

La fel ca si in cazul tau.Dar mie nu-mi pasa prea mult de frumusete, oricum e trecatoare.Ea tot imi spune de fiecare data de fostul de parca el era Fat-Frumos si incepe sa ma cam calce pe nervi. Oricum daca tu il iubesti mai conteaza ce zic altii? oh go on
E viata ta.big hug Conteaza ca tu sa fii fericita.

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Tu n-ai vrea sa stii ce a zis mama mea la fiecare prieten laughing. Mamele sunt foarte pretentioase cand vine vorba de un baiat pentru fata ei.
Oricum, nu trebuia sa zica despre fostul ca e mai frumos. Chiar daca a fost urat din partea ei, sunt sigura ca daca ar stii cat de mult ti tu la actualul si cat de fericita te face fata de fostul, atunci o sa fie destul de multumita, nu o sa puna pret pe frumusetea fostului tau prieten.
Nu trebuie sa bagi in seama parerea ei, atata timp cat tu esti multumita de ce este al tau.
Stai linistita, o sa se obisnuiasca.

Take care.

| k1d0 a răspuns:

La mine parinti vor sa stie doar cu cine sunt si sa vada o poza cu ea. Ei sunt fericiti daca eu sunt fericit cu persoana cu care sunt.

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns:

Atunci spune-i lu' ma -ta (cu cratima) sa il pupe in locul tau daca asa de importanta crezi ca e parerea ei

| Anna17789 a răspuns (pentru Mataarecratimadareunupotsascriuasa):

Te,ai nascut cu inteligenta ff putina sau s.a pierdut pe drum?

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns (pentru Anna17789):

Nu, nu m-am nascut cu multa si nici n-am pieredut-o.Ti-am dat un sfat bun, dar inteligenta ta nu reuseste sa-l descifreze.

| Anna17789 a răspuns (pentru Mataarecratimadareunupotsascriuasa):

Inteligenta mea nu poate intelege prostia ta

| doli a răspuns:

Si mama mea a reactionat asa odata important e ce simti tu pentru el si daca tie iti place cu adevarat nu conteaza parerea mamei tale daca il va cunoaste si ea cu timpul va ajunge sa il placa mai ales daca vede ca se comporta frumos cu tinehappy

| niko0o a răspuns:

Tot timpul va fi asa nici un baiat nu se potriveste pentru noi indiferent cat de bun destept sau frumos este. ideea e ca in timp daca tu il iubesti ai putea sa il prezinti mamei tale! Ar putea sa vada cum se poarta cu tine si sigur o sa isi schimbe parerea! :*