| anonim_4396 a întrebat:

I.am aratat mamei cateva poze cu iubitul meu, poze care am crezut eu ca sunt mai frumoase si nu i.a placut de el a spus ca eu sunt frumoasa si el nu prea,,,si cu jumatate de gura a zis -dar daca tie iti place de el si se comporta frumos... dar parca mai frumos era fostul -
M,am simtit cam ciudat la inceput nici mie nu mi,a placut de el dar are un suflet bun si se comporta cu mine cum nu s, a purtat altcineva si chiar tin la el.
Faza de azi cu mama m, a cam dat peste cap In nici un caz nu ma gandesc sa ma despart de el doar pentru ca nu ii place mamei de el.
Nici nu stiu daca am o intrebare vreau sa stiu parerea voastra, parintii vostii tot asa au reactionat?

1 răspuns:
| wolder a răspuns:

Mama n-a zis nimic e decizia mea
si chiar de-ar fi zis ceva pe mine nu ma interesa
parerea ta conteaza parintii cred multe si nimic nu conteaza
fa ce vrei
normal nul parasii din cauza asta
toate astea trec
iubirea si incredere`s importante
succes