| anonim_4396 a întrebat:

Mama a plecat de acasa acum o luna din cauza tatalui meu care e agresiv etc.Si nu o mai primeste inapoi ca nu.i da pizda.De altceva n.are nevoie. WTF!
Atat de tare n.am fost nervoasa pe el niciodata. Nu pot sa inteleg de unde atata nesimtire.Adica mama mea sta pe unde apuca si s.ar intoarce la el cu conditia sa nu mai fie violent, sa nu i mai ceara sex, si sa n.o mai jigneasca. I.am spus asta la tata si cand a auzit ca sexul nu se discuta a zis " Atunci sa nu vina ca n.am nevoie eu de altceva, ca s barbat, ma intelegi."
Despre tatal meu :
-70 de ani
-mama are 50, n.are servici, nu i mege vechime, a fost mereu casnica ( stiti cum erau tratate femeile pe vremuri slugi in casa cat si sexual)
-pana la 60 de ani s-a culcat cu toate tarfele iar la varsta asta a fost diagnosticat cu cancer la piele. Unde? La penis. I.a fost taiat capul penisului. Ce mai are acum e un ciot, sa zic asa, va imaginati si voi ce are in chiloti.
-a cazut de acord cu mama de ft mult timp ca el sa apeleze la curve.
-nu mai este capabil sa satisfaca o persoana sexual ca nu ar ecu ce, chiar daca a consumat viagra.
- a inselat.o pe mama de multe ori si inainte sa ma nasc eu si s-a comportat urat cu ea, de unde dragoste frate?

Si dupa discuria de azi cu tata ma gandeam asa ca omul asta peste 10 ani cand sta la pat va avea nevoie de cineva sa l grijeasca. Cine? Curvele? Sau ce astepta de la mama? El sa stea la pat si mama sa i.o suga? Scuzati.mi limbajul porcos, dar sunt foarte enervata.

Deci in concluzie, mama n.are unde locui din cauza ca nu se lasa violata. Corect?happy
Ce sa fac cu omu asta? Desigur nu pot vorbi orice cu tata ptc este bolnav cu nervii, plus bolnav de gelozie, iar faptul ca eu i.as tine parte mamei, l.ar scoate din sarite.
Chiar am crezut ca ai mei se vor impaca pana la urma.

6 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Complicat. ca sa nu mai spun ca mamata se poate pricopsi cuo gramada de boli. cred ca l-a els-a instalat si o forma de dementa senila iar instinctelea luat-o razna.
cuma spus si altcineva pe-aici, xplica i ca tu ai sa ai viata ta iar cand va fi cazut la pat nu o sa aiba cie sa-l ingrijeasca.
mamata banuiesc ca e copropritara in casa in care locuiti, deci are dreptut de sedere la acel domiciliu.
discuta serios cu tatal tau ca trebuie sa lase de laelaltfelil asteapta un sfarsit urat.
totusi de ce asa mare diferenta de varsta intre ei?

| 2EXA a răspuns (pentru Ara997):

Ca mama s-a gandit ca va fi linistit cum e mai in varsta.

| Ara997 a răspuns (pentru 2EXA):

Cu varsta se va degrada. crede -ma.

| ShamelessQboy a răspuns:

Este o situație urâtă, dacă lucrurile stau așa cum spui, ai dreptate, dar unii bătrâni o iau razna sa zic asa!
Deci nu cred ca ai cum sa-i vindeci, amândoi sunt părinții tăi, încearcă si tu sa faci ce poti, desigur ideală este varianta ta sa se împace dar cum el pare dus...

| M4j0rZ3r0 a răspuns:

Poate ca ar trebui sa ii spui toata chestia cu cazutul la pat. Sa stii insa ca daca el nu are de gand sa se schimbe, nu o va face iar tu nu il poti obliga. Este cu totul si cu totul alegerea lui daca vrea sau nu sa o primeasca pe mama ta inapoi atata timp cat nu face ceva ilegal. Nu prea ai ce face daca spui ca are probleme cu nervii si ca nu poti vorbi cu el dar daca tine la tine, poti pune problema in felul urmator:
Asa ar trebui sa sa comporte viitorul (sau actualul) tau sot cu tine? Asa ar trebui tu sa iti inveti copii? Nu stiu daca poti face ceva mai mult decat ai facut deja, dar sa stii ca Dumnezeu nu doarme. Mai devreme sau mai tarziu se va face dreptate. Daca nu in viata de acum, atunci in cea de apoi. Spune-i ca orice ar fi nu va scapa nepedepsit de Dumnezeu.

| Graunta a răspuns:

Fiecare barbat cred ca vrea sa aiba sex in fiecare zi! nu consider nimic anormal daca face sex in fiecare zi! eu tot asa fac dar nu pore am cu cine...