| RAY a întrebat:

Un copil are nevoie de mama si de tata?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pentru o buna dezvoltare, da, pentru o evolutie sanatoasa cam este nevoie de un barbat adult, adica de un tata!

| relian a răspuns:

NU,copilul ala vine cu barza laughing si dupa, deodata creste asa instantaneu se face de 20 de ani, mai ceva ca fat frumos din povesti laughing.Nu ai spus pentru crestere, ori pentru obtinerea lui laughing asa ca am raspuns la ambele.

| Freya1 a răspuns:

Da indiferent daca parintii se inteleg sau nu trebui ambi sa fie langa copil.
Si da, cred ca bati apropoul la faza cu homosexuali.Eu nu am nimic cu ei atata timp cat lasa copilul sa mearga spre orientarea lui fara sa il influenteze cu ceva.

| RAY explică (pentru Freya1):

Afirmatie facuta de un teist

| Justme1997 a răspuns:

Nu neapărat. Adică ar fi cel mai fericit caz, daca încă se mai si inteleg părinții. Dar dacă relația lor e bazata pe cearta si stau împreună "pentru copil", e un rahat. Mai bine ar duce-o copilul doar cu unul din ei

| 0Andrew0 a răspuns:

Oxigenrul si alcoolul sunt factori importanti in supravietuirea omului.