| anonim_4396 a întrebat:

Conteaza marimea penisului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde pe cine intrebi.Mare majoritate a femeilor iti vor spune ca nu, dar ele in sinea lor probabil viseaza intotdeauna la ceva mai bun.Asta e in structura lor genetica.Sa ne aducem aminte ca potrivit acelei carti numita biblie femeia l a adus in pragul disperari si al nebuniei de a face acel pacat imaginar si anume furtul din copacul interzis.Concluzia? Nu conteaza marimea atata timp cat femeia este multumita de actul sexual.

43 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Unii zic, ca da....altele zic, ca nu...pe cine sa crezi?

| Sara a răspuns:

Pentru mine, sincer daa!

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

In primul rand conteaza ce sti sa faci cu el, si pe langa el. Daca ai experienta poti sa exciti fata atat de tare, incat e de ajuns sa intri ca sa aiba orgasm. Din ce am mai auzit si eu celebru punct G, ar fi mic de marime, si s-ar afla destul de aproape de intrarea in vagin, asa ca e important sa stii sa il gasesti... si apoi dai cu batu, il mangai, si se rezolva treaba.
Apoi conteaza grosimea. Daca il ai prea subtire, e mai greu... dar exista solutii. Oricum, daca ai penisul prea gros, o sa ajungi sa te dea afara fata ca nu are loc.
Lungimea nu are rol in sporirea orgasmului, decat daca este prea mic (

| Diav0la a răspuns:

laughing Paolo Cohelio dadea o durata medie a unui act sexual in cartea sa "11 minute". Daca e sa fac referire la aceasta durata as zice ca 11 minute is prea putine ca sa conteze marimea laughing Daca in schimb luam in calcul o durata mai mare, atunci trebuie sa spun ca penisul nu este singurul organ datator de placere ...mainile care mangaie cu placere zonele corpului, soaptele, atmosfera creata anterior, jocurile erotice conduc catre extaz si asta face ca marimea sa fie pe locul doi. sa nu mai conteze.

| Amelia87 a răspuns:

De acord cu Adelina.hee hee

| DrageanElena a răspuns:

Salut. eu cred ca trebuie sa stii cum sa te misti...nu conteaza marimea.cum se zice."mica si jucausa"hee heehee hee

| p0wer a răspuns:

In general vaginul se muleaza dupa forma penisului, dar intr-o oarecare masura conteaza si marimea, cel mai important e sa stii sa-l folosesti.
Vb unei prostituate,"Fie cat de lung da` sa fie gros si fie cat de gros da` sa fie tare" pentru ca spunea ea nu vrea sa umple cu carne flasca, nu-i aduce nici o satisfactie.

| mya_4475 a răspuns:

Nu coneaza marimea......conteaza ce face

| Adelina_5610 a răspuns:

Pt mine nu conteaza marimea..mai important e sa stii sa l folosesti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, la fel ca si cum pentru noi barbatii conteza sanii si fundul unei fete si pentru ele conteza marimea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa spargi nuci, da. La asta te-ai referit, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu marimea, v-am mai spus de o 1000 de ori! ci grosimea conteaza, adancimea unui vagin este intre 9 si 15 cm acum daca tu o ai sa presupunem de 20 cm, la ce iti foloseste daca e subtire?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca iti zic eu : cine zice ca nu conteaza marimea o are mica! si cine zice ca nu conteaza frumusetea fizica e urat! Eu sustin ca amandoua conbteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza. un 13 cm tare ca barosu...si nici o femeie nu se va plange.in special daca esti rezistent si duci cel putin 30 min la primul nr.sau 2 min la primul si 2 ore la al 2'leawinking.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma ioane asta cu anonim care zice ca o are mare si ca e frumoslaughingare dreptate ca marimea nu coonteaza, vorba lui colegu mai bine un 13 cm tare ca piatra sa tina 30 de min la primul numar decat unu,, ca al tau mare sa tina 30 de sec FRUMOSULE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca cel mai nasol e sa fie prea gros... Doare prea tare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza marimea ca sa are pe ce pune ma fata eu aveam o gagica si mea spus an fata ca ma lasa daca nu am maresc penixu si nu am vrut si m-a lasat ca a gasit unu cu penix 22 asa spune ea si ca se simte an al 9 cer cu el cand o fc si eu cred ca conteaza pe cand vazinu se mareste atunti poti sa fc ori ce vrei u ca nu ai nitio seansa sa o mai sadisfaci pe fata si de aia pleaca la altu ca are mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza marimea conteaza sa stii sa te misti,. sa fi meserias

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Majoritatea femeilor o vor maire sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor...va zic drept.Eu am 13 in lungime si grosimea e normala.Nimic iesit din comun.Pana acum am avut 3 relatii de lunga durata si am fost amantul a 4 femei cu varste cuprinse intre 25 si 36 de ani.Acuma sa nu imi spuna mie nimeni ca un penis de 13 cm sau in cazul altora, cu ceva mai mic nu e de ajuns sau ca nu ofera placerea de care are o femeie nevoie.(o femeie la 30 de ani are cateva falusuri la activ.prietene...AIA STIE CE VREA)Nu cred ca vreodata am dezamagit din punctul asta de vedere.IMPORTANT E SA STI CE FACI CAND TE BAGI IN PAT.Asa ca nu stati acasa in fata revistelor. Putina incredere si hai la treabawinkingBafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca nu e bine nici prea mare ca ar putea sa o doara dar nici prea mica de asemenea conteaza cat de tare e in erectie penisul ca sa poata sa ii maseze muschii vaginali in penetrare, mai conteaza sa o mangai sa o saruti sa o musti foarte delicat de gat, de urechi, de umeri soapte fierbinti in ureche, toate astea conteaza sa o faci sa se simta iubita, sa se simta femeie, sa se simta relaxata, sa nu se mai gandeasca in acel momente la absolut nimic, iar in momentul cand o aduci la orgasm sa se simta ca in rai sa nu isi mai simta piciorele doar ca pe doi fulgi usori! conteaza sa savurezi momentele de dragoste, sex, iubire cum vreti sa ii ziceti si sa devii un singur trup in acele momente numai ea conteaza pentru tine si tu pentru ea...cam asta e parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt de parere ca marimea penisului conteaza in primul rand pentru barbati deoarece penisul este instrumentul de incredere si de putere al unui barbat iar cu cat il are mai mare cu atat mai multa incredere in sine capata acel barbat insa din pacate penisurile prea mari. Care intrec 19 cm le deranjeaza pe femei deoarece le vor durea daca nu sunteti talentati la sex sau puteti eventual sa nu o bagati toata insa fetelor le plac penisele mari, groaseeeee. Mai importanta este grosimea decat lungimea la fete iar la baieti lungimea decat grosimea! punctul G la femei se afla la vreo 4, 5 cm inauntru-l vaginului iar un penis oricat de lung ar fi tot atinge acel punct insa pentru un orgasm mai rapid, chiar mai placut este nevoie de latimea penisului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 17. 5 si ii place la prietena mea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea penisului nu conteaza foarte mult decat doar daca o ai mult prea mica. Oricum tehnici bune de marire a penisului gasesti aici, daca ai nevoie: http://tehnici-potenta.uv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea penisului nu conteaza foarte mult decat doar daca o ai mult prea mica. Oricum tehnici bune de marire a penisului gasesti aici, daca ai nevoie: http://tehnici-potenta.uv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da conteaza...eu am un beni mare pentru varsta mea si sunt multumit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza grosimea