| Jjjhh a întrebat:

Masturbarea sau sexul afecteaza vocea?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu afecteaza

| Violleta2022 a răspuns:

Nici una din ele nu afecteaza vocea.
Masturbarea o faci pe cuculet, sexul il faci folosind cuculetul, iar vocea o ai in gat (prin gurita).
Vocea se schimba la pubertatea, la un anume moment, candva intre 14 si 17 ani.

| Andreeush a răspuns:

În nici un caz!

| Sofer a răspuns:

Nu. Dar te face sa te simti bine.

| Donsavas a răspuns:

Hormonii influenteaza vocea si masturbarea afecteaza echilibrul hormonal, dar doar dacă este in exces si nu, Nu poate sa ti afecteze vocea dacă n ai deja un deficit hormonal.

| Plato a răspuns:

Ai corzi vocale in penis?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Lol rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devine mai groasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De aia am eu o voce de pitzi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In întrebare era vorba si de masturbare...as zice ca ai o voce destul de groasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu si singur ca-s obsedat de l bã. As putea spune la fel despre tine, dar nu te strica voce a.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Speram sa ma înșel sad

| Fata1234 a răspuns:

Nu doar timpul laughing