| cinevainpanamea a întrebat:

Mda.
Buna!
Am si eu nevoie de niste sfaturi...
acum cateva luni am cunoscut printr`un prieten comun care sta in salajan un baiat de care a inceput sa`mi placa.
trecuse ceva timp in care nu ne-am vazut si am cam inceput sa-l uit. Dar intr-o zi iar am iesit cu ei afara si iar a inceput sa`mi placa de baiatul respectiv si din cauza aceasta m`am despartit si de prietenul meu.
si acum vreo saptamana si ceva am facut rost de id`ul lui si l`am bagat in lista.
si de atunci nu am vb decat de 2 ori si nu prea mult, bine inteles bagat in seama de mine...

el niciodata nu ma baga in seama, parca nici n`ar avea id`ul meu.
ma simt atat de rau ca ma ignora...
si chiar il vreau sad

sfaturi ceva?sad

mentionez ca nu stie ca imi place de el

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Nu te'ai gandit sa'i spui ca ii place de el?
E cel mai simplu sfat! Probabil acum o sa dai fundita userului care iti posteaza ceva luuuung, pe placul urechilor tale, si o sa'i urmezi sfatul apoi o sa ne intrebi de ce nu merge. Iti zic eu: spune'i ca iti place de el. Toata populatia Terrei foloseste metoda asta. Crezi ca e gresita?

1 răspuns:
| MmS_4429 a răspuns:

Spune-i:-|(ca iti place d el)