| anonim_4396 a întrebat:

Mda. eu am trecut print-o stuatie foarte dificila. Am inceput sa ma indragostesc de un baiat. mai mare decat mine cu 6 ani. si e prietenul celei mai bune prietene ale mele.Chiar nu stiu ce a fost in capul meu. dar s-a intamplat si am inceput sa il iubesc! I-am spus sa vad ce parere are. Mi-a spus ca ma v-a ajuta sa trec peste chestiia asta.Cu timpu am devenit innebunita dupa el. ne intalneam pe ascuns si vorbeam ore intregi... chiar si in afara subiectului cu care ne confruntam. Cu timpul. a aflat prietena mea. A fost un adevarat cosmar pentru mine.Nici in momentul de fata nu mai vorbeste cu mine si eu incerc din rasputeri sa ma impac cu ea pentru ca totusi tin foarte mult la ea. Dar pe el nici acum nu l-am uitat.Si chiar daca as vrea sa-l uit nu pot sa ies cu baietii in ultimul timp.Chiar asa ceva n-am patit niciodata.Am nevoie sa sfaturi.

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Gandeste si tu cu capul nu cu inima. Ia-o logic, tipul o prefera pe ea, tie de ce iti face placere sa te consideri, a cincea roata de la caruta? Lui ii place, evident sa te vada pe tine nebuna dupa el, dar, mai gandeste-te si la tine, fii intai suparata pe el, fiindca te amageste, si incearca, totusi sa te impaci cu prietena ta, spune-i ca ai gresit, ca ti pare rau, insa asta a fost, te-ai indragostit.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Tu esti fata sau baiat dupa intrebarile pe care le pui...

| karminna a răspuns:

Inimii nu ii poti dicta de cine sa se indragosteasca si de cine nu.pe tine nu te vad vinovata.vinovat dupa parerea mea este el pentru ca daca ar fi iubito pe prietena ta nu s-ar fi intalnit cu tine pe ascuns astfel tu, stand in prejma lui normal ca sentimentele tale au luat-o mai rau razna.si iti dai seama ca prietena ta nu o sa uite niciodata acest episod eu sper sa te ierte odata.succes

| zambareata a răspuns:

Eu zic ca nu e bine... dar daca nu a existat nimic mai mult decat convb cu acel baiat eu zic sa o anunti si pe prietena ta.sau chiar mai bine voi 3 sa stati fata in fata si sa discutati. multa bafta si ai grija de tine>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti dau un sfat dar cred ca "problema"nu a fost in capul tau ci in alta parte. O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

straight face sunt fata. daca zic ca is indragostita de UN BAIAThee hee

| alexandra03 a răspuns:

Cine a scris asta? Eu:X