| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

Mda, sunt altă obsedată care postează la Dragoste şi Sex fiindcă are nevoie de răspuns, deci scuzaţi-mă. Am trecut pe Photoscape, tocmai l-am descărcat acum ceva timp şi mă întrebam: e posibil să decupezi o poză cât de corect posibil, încât să rămână fără fundal? Sau cum să schimbi fundalul unei poze? Şi de unde pot să găsesc(pe ce site) cartoon-uri, ştampile ori orice alte chestii pe care le pot adăuga pe poze? Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Cu Photoscape nu poti sa decupezi asa. Incearca cu Photofiltre. Maresti foarte mult imaginea si o decupezi usor. Si trebuie sa iti iasa.

| Mihaela111 a răspuns:

Http://www.pizap.com/
Cred ca asta este ce cauti
succes

| TraficDeMentosane a răspuns:

Descarca Photoshop, si nu mai ai nevoie de niciun site.