| papushika_9151 a întrebat:

Mentionez ca sunt fata, am 16 ani si va rog mult help me
Deci vreau sa va rog ceva, mai bine zis sa va propun.
vreau a invat engleza, vrea cineva sa ma ajute? Cum? simplu prin skype sau mess in schimb eu va dau lectii de l.franceza sau rusa. va rog mult. cine sunteti de acord lasati-mi un mesaj sau scrieti aici, va contactez eu.
va rog mult

6 răspunsuri:
| KiDdUtZa a răspuns:

Buna! Eu sunt olimpica la engleza! Daca vr te ajut eu add:beautiful_song31

| Ricoche a răspuns:

Buna, eu stiu engleza destul de bine pentru un nivel conversational, daca vrei id-ul meu, da-mi un mesaj pe cont...

| RAY a răspuns:

Daca vrei te ajut eu oricand vrei tu

| SaZicem a răspuns:

Salut, cu un manual si un dictionar e foarte usor sa inveti. daca mai doresti ceva sugestii dai un mesaj.

| RAY a răspuns (pentru SaZicem):

Nu-i usor deloc in primul rand pronuntarea, apoi un dictionar e plictisitor nu-i deloc usor