| intrebcenustiu a întrebat:

Merita sa faci onlyfans ca baiat? Unde iti poti face reclama sa atragi abonati (in afara de Instagram)? Daca e cineva pe aici care practica, mi-ar fi de ajutor cateva sfaturi happy multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că merită să faci OnlyFans ca băiat, există gay. Poți promova pe site-urile de întâlniri gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste un site de matrimoniale pentru gay, pentru ca femei nu o sa se aboneze la tine niciodata.

| Mopmop a răspuns:

Depinde ce vrei sa atragi..baieti sau fete?

| Saiko10 a răspuns:

Piata este mult mai mica pentru baieti, si daca nu sti cum sa atragi persoane prin reclame etc, degeaba incerci.

| SoboSlobo a răspuns:

Uatafac **** stop. nu it face onlifens

| Lory6969 a răspuns:

Insta,tiktok,reddit,twitter
https://onlyfans.com/loredana.banana

| Feryboos1975 a răspuns:

Vreau sa fac acest lucru ca ar fi pacat sa nu ma vada si pe mine femeile