| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa iti faci reclama la contul de youtube?(mai multi abonati, vizualizari)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de ce anume faci pe Youtube.
Majoritatea continutului de pe Youtube este mizerie.
Fa ceva la care tu te-ai uita cu placere.
Oricine poate sa ia un joc si sa il joace, trebuie sa te detasezi de ceilalti, sa ai ceva care sa te faca sa fii urmarit, sa poti tu sa ii inveti lucruri pe cei care se uita la tine nu invers.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca cel mai bine te promovezi facand un video care sa ajunga viral. Gandeste-te ce vor oamenii sa vada, ce cauta si fa asta. Alta varianta ar fi sa faci o colaborare cu cineva mai cunoscut, dar asta nu depinde doar de tine si e complicat, daca nu ii cunosti.
Succes!

| LeXu5 a răspuns:

Roaga un Youtuber celebru sa te promoveze cum ar fi : Tequilla, Maxsipunct, Cordin, Codrin Bradea Satana, Selly.winking