| iEmonel a întrebat:

Merita sa ma sinucid daca prietena [ sau mai bine zis fosta ] a incetat sa ma iubeasca?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai cuminte, viata continua mai departe si vei gasi una care sa te iubeasca cu adevarat.

| RXN a răspuns:

Nu,nu merita sa te sinucizi pentru ca nu te mai iubeste prietena, ci pentru ca nu stii sa folosesti o amarata de cratima.

| iEmonel explică (pentru RXN):

Ah, m-ai luminat. Multumesc.

| zuzu a răspuns:

Nu. Clar nu! Fete mai sunt o gramada. De ce sa te rezumi la una?

| adryana_6040 a răspuns:

Cred ca ai ceva cu capu mergi la un control de urgenta.

| iEmonel explică (pentru adryana_6040):

Ai dreptate. Mi-am spart capul acum 4 zile, dar mi-a trecut.

| LikeNobodyElse a răspuns:

Lol laughing nuwinking sunt destule fete pe lumea astawinking

| blackangel95 a răspuns:

Nu iti da tu viata pentru o amarata de fata gasesti uh alta da-o in masa k nu merita.

| Anonimul230 a răspuns:

Sigur esti baiat? ne-aif acut de ras ommule, meriti sa mori pentru faza asta

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Nu. cauti alta

| iEmonel explică:

NU vreau sa ma sinucid.laughing Intrebam din pura curioazitate.

| iEmonel explică:

Dar daca va spun ca sunt gay si de fapt e vorba de un baiat.ce spuneti?

| ShyKido a răspuns:

Cu siguranta
Nu.

| aly300 a răspuns:

Dc ma sa te sinucizi daca o curva nu te mai iubește dao în pl mea de curva și găsește alta FUNDA?

| Senorita2000 a răspuns:

Nu.Viata merge inainte.Sa te sinucizi pentru o fata? Mai sunt multe fete pe lume.Deci pentrubinele tau nu te sinucide caci vei gasi tu alta.

| Stranik a răspuns:

Mdea...eu zic mai bine uita,distreazate,mergi cu prietenii,uita si atit,vei gasi o alta fata ce va merita dragostea ta, nu uitati ca fete sunt mai putine decit baieti de treaba, deci ele pierd intr-un final

| ANONIM2112 a răspuns:

Sincer sa fiu nu as face-o si nu vad de ce ai face-o.o fata e o fata nu e cine stie ce.DEci nu merita iti zic eu.Mai sunt 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000...de fete in lumea asta asa ca ai de unde alege:*winking
Funda?

| rSp a răspuns:

Da frate. Mai scapa lumea de un frustrat si derutat. Fa-o. e cool. poate te da si la stiriwinking

| iEmonel explică (pentru rSp):

Pe ce post?

| rSp a răspuns (pentru iEmonel):

Daca ai noroc poate te da si la OTV. face Diaconescu o anchetawinking

| minrest a răspuns (pentru iEmonel):

Pe Antena 1, Pro TV si Romania TV. Cel putin pe astea. Pune alarma sa sune, sa nu pierzi stirile de seara.