| doarEu001 a întrebat:

Mi-a cerut sa fiu cu el(A). stiam ca are nevoie de cineva langa el si isi dorea enorm o relatie serioasa, iar el tinea la mine; am acceptat dar la cateva ore sa aflu ca de fapt prietenului lui ii placea foarte mult de mine si am fost nevoiti sa ne despartim.pentru ca nu am putut sa il pun sa aleaga intre mine si el, desi a spus ca orice ar fi eu pentru el voi ramane mereu :X a fost foarte suparat zilele acelea...si totusi a aparut acum altcineva, un baiat super, sunt cu el de cateva zile. dar ma gandesc oare am facut bine ca sunt cu acest baiat acum, simt ca oarecum l-am tradat pe A.imi facusem sperante cu el... voi ce ati fi ales, persoana iubita sau prietenul cel mai bunthinking

3 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Prienul cael mai bun

| Enna90 a răspuns:

Pe cine iubesti uh cel mai mult, daca ai zis ca din cauza prietenului lui te-ai despartit, hmmm, ar fi bine sa vorbesti cu el (A) si sa ajungeti la o concluzie impreuna, daca doreste sa aveti,, o relatie serioasa " inseamna ca el tine foarte mult la tine, vorbeste cu el! happy

| teodora12_8347 a răspuns:

Eu as fii aless ambele pentru ca daca tiar fii prietenul tau cel mai ar trebui sa accepte ca tu esti cu un alt baiat incearca si ai sa vazi la mine a functionat daca nu iti iese atunci good luck(mult succes)