| Xanna a întrebat:

Mi-a placut de o fata, acum nu mai imi place, iar ea s-a despartit de prietenul ei pentru ca ma place pe mine(e parerea mea ca s-a despartit din cauza ca ma placea pe mine)
eu nu o mai plac acum, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu faci nimic.
E problema ei.
Daca nu o placi nu o chinui langa tine spunandu-i niste treburi inexistente si vorbeste cu ea si explica-i situatia.asa ar fi cel mai corect

| Ambrus a răspuns:

Ti-a placut de ea, daca tu i-ai spus asta si nu a reactionat bine, acum e momentul sa te "joci" cu ea daca vrei. Fa-o sa sufere putin, sa vada cum e. Daca nu te-a facut sa suferi, spune-i ca nu ai nimic cu ea si vorba vine " fiecare cu ***** masii ".