| helenwolf a întrebat:

Hello TPU! Help! Am o pb, nu e asa de grava, dar ma consuma total. acum aproape 6 luni m-am despartit de prietenul meu. nu am mai vbit de atunci chiar daca suntem colegi. ma ignora, se uita la mine dar cand ma uit si eu la el intoarce privirea. intotdeauna este colegul lui de banca care ii da raportul ce si cum fac si mor din cauza asta. niciodata nu pot sta linistita pentru ca sunt niste perechi de ochi care ma urmaresc la fiecare miscare. este pur si simplu frustrant. acum nu mai e o pb pentru ca am prieten de aproape de cand m-am despartit de el pana acum si va mai tinebig grin, dar e enervant. nici macar un salut, nimic. nu mai am sentimente pentru el, doar de prietenie, dar nu stiu cum voi face fata si la anul.
Detalii: de la inceputul anului i-a placut de o fata, si cred ca inca ii mai placea si cand eram impreuna. Vedeti faza...si acum se tine dupa ea. Iar replica pentru mine aflata din alte imprejurimi. M-a folosit doar pentru a-si mari mediile - profitarea ma omoara. Macar un sfat si tot este bun. Multumesc! Funda

Inca o data! Vreau doar sa imi spuna macar salut.Nu doresc sa ma placa sau cine stie ce. Nu il mai plac!

Răspuns Câştigător
| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna.eu cred ca ar trebui sa uiti de el. sau macar sa te dai pe langa el da sa nu fii chiar asa de apropiata. si o saii placa din nou de tine. " ii faci ochii dulci" si dupa nu te mai uiti tu la el. si profiti tu sa vedem daca este bine sa simta si el ce ai simtit si tu! si nu te mai gandii la el! a fost din trecut! sper sa te mai linisteasca:* funda?

| helenwolf explică (pentru Eaaa_4667):

Totul e bine acumbig grin a inceput a vorbiilaughing de la sinelaughing dar nu mai am nici cea mai mica legatura cu elbig grin sunt de un an jumate cu cineva care chiar ma iubeste:*

1 răspuns: