| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a spus o prietena ca se uita la filme porno pe telefon. Se intampla ceva? Eu i-am zis ca nu! Dar vrea sa stie si de la altii! Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

Ce sa se intample... ori ca vezi pe calculator ori ca vezi la tv ori pe telefon e acelasi lucru, singura diferenta e marimea imaginiilaughing telefonul are ecran mic pe cand televizorul si calculatorul are ecranu mai marelaughing

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi ca este cineva pe aici care i-ar putea da lectii, sa se simtă bine "sa tremure".Nu-ti mai dau si linkul. N-are rost.

| Dariusuu a răspuns:

Ce sa se intample? Ma amuzat intrebarea.

| tslex a răspuns:

Se uda.aia se intampla.

| Menker a răspuns:

Da, se întâmplă: de la privirea filmelor porno pe telefon, vei avea dureri de cap și ochi.

| RaduV a răspuns:

Iti creste nasul