| Mrsdea187 a întrebat:

Mi-a venit ciclu dar a curs doar câteva picături,am făcut și teste de sarcină și au iesit negativ am fost si la ginecologie si a spus că ea a văzut că nu sunt,si mi-a spus că,pentru siguranța mea sa fac un test de sânge care imi va spune exact daca sunt sau nu! Țin sa menționez ca am greață, ma dor sânii puțin și rinichii.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Doamna medic ginecolog care te-a consultat, ti-a sugerat si indicat sa faci exact acelasi lucru cu ceea ce ti-am transmis si eu prin raspunsul pe care ti-l-am dat : ''în 5 Martie | corbulalbrosu a răspuns'' la intrebarea : https://www.tpu.ro/......it-ciclu/. In acest moment este unica/singura posibilitate reala de a stabili precis exstenta sau lipsa sarcinii in cazul tau. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Cred ca este o dereglare. Nu cred ca ar trebui sa iti faci asa mari griji. Gandeste-te ca poate mai este o "scurgere" a ce a mai ramas de la menstruatia aia.

Răspuns utilizator avertizat