| împreunăfacembine a întrebat:

Mi-a venit o întrebare cam ciudata, dar aștept un răspuns.

Dacă sunt băiat și voi avea o relație si va veni vorba (o provocare sau ceva) sa spunem dacă ne-am masturbat vreodată, e rușine sa ii zic iubitei mele ca da?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De ce sa fie rusine? Nu este vorba despre acest act in sine, dar... avand in vedere ca ati avea o relatie, ar fi frumos sa va spuneti orice happy

Da, probabil ca ea nu a facut asta, dar nu conteaza asta. Nu este o rusine, oricum o sa vorbiti despre asta si daca nu exista acea provocare. Numai bine!

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Contează ce faceți împreună, nu ce faceți voi separat.

| împreunăfacembine explică (pentru Ofiintă):

Cum nu? Poate o înșel (e separat). Nu contează? laughing

| Ofiintă a răspuns (pentru împreunăfacembine):

Exceptând acest aspect.

| doctorandus a răspuns:

Daca ii zici ca nu te-ai masturbat crede ca esti impotent sau mincinos patologic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi tu ce crezi? E rușine? Iubita ta probabil a făcut-o și ea. La fel ca 80-90% din oameni. Nu înseamnă că e un lucru tocmai ok dar nu e nimic neobișnuit. Mai mare rușinea ar fi să minți, mai ales pentru atâta lucru.