| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut o iubita dupa o perioda lunga in care am cautat in final am gasit. Avem 3 saptamani de cand suntem impreuna dar problema este ca ne vedem numai in wekend ca e distanta cam mare. E prima mea iubita problema sta in felu urmator eu i-am zis de multe ori ca ar fi cazul sa trecem la etapa urmatoare iar ea zis sa am rabdare. Ea a mai avut un iubit cu care a stat 1 an jumate, din covorbirile trecute care au fost la inceput am inteles ca s-ar fi culcat cu el sau asta am dedus eu. Dar ieri am avut o surpriza insitand ca de obicei sa trecem la etapa urmatoare ea mi-a zis ca e virgina ceea ce pare greu de crezut.Hai sa explic de ce din cate imi amintesc eu la inceputul relatiei ea sar fi dat de gol ca ar fi petrecut cu fostul niste momente frumose cu sampanie intr-o camera nu imi mai amintesc exact. Ea a fost puternic dejamagita de fostul dar eu chiar sunt un baiat sincer si serios ca am fost de la inceput. Ceea ce nu inteleg eu de ce a zis dintr-o data ca e virgina probabil sa nu mai insist. Dar hai sa va mai explic de ce tot nu cred asta ce mi-a zis pentru ca cat de prost sa fi ca intr-un an si jumate sa nu te culci cu ea sau sa numai zic ca avea msg trimite pe hi5 ca te iubesc esti viata mea chestii din astea.Eu am 19 ani iar ea 18 in fine astept pareri

1 răspuns:
| jjeleu a răspuns:

E o relatie de pe net sau va cunoasteti in viata reala? oricum nu conteaza ce a fost in trecut