| Andreeaa20 a întrebat:

Mi-am făcut un prieten si l- am întrebat despre trecut mi-a spus ca a mai avut o prietenă, au fost împreună timp de o lună dar nu s-au culcat s-au despărtit din cauză că părinții ei nu l- au acceptat, m-am uitat pe pagina ei de Facebook si am vazut imagini cu îndrăgostiți care sunt goi si se iubesc, ceea ce m-a uimit, tipa nu pare deloc serioasă, mă bate gândul ca prietenul meu s-a culcat cu ea, cum pot să aflu dacă mai e virgin sau mă minte?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu ai cum să afli.
Ori ai încredere în el, ori nu. Și basta.
„tipa nu pare deloc serioasă" - iar tu nu pari deloc matură...
Baftă! tongue

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu de ce mai conteaza asta.
Si dupa o poza cu doi indragostiti goi ti-ai dat seama ca el s-a culcat cu ea? Cati ani ai? Si repet de ce ar conta a fost a trecut

| sofisis a răspuns:

Nu ai cum sa aflii. Si mai mult, de ce comteaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine,roaga-te la Sfantul Arhanghel Mihail care este ingerul dreptatii, ca tot este ziua lui, sa-ti arate ceea ce trebuie sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e treaba ta.

Răspuns utilizator avertizat
| LaraCarmen a răspuns:

De ce conteaza daca e virgin?