| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un test de sarcina barza gold.problema este ca in momentul in care am asezat testul pe o suprafata plana urina s-a scurs pe el. dupa cate momente mi-a aratat ca e negativ. Acest fapt ar fi putut influenta rezultatul daca a fost udat de urina in locul in care ar fi trebuit sa fie liniuta pozitiva?

1 răspuns:
| peticel20 a răspuns:

Nu influenteaza cu nimic.Atata vreme cat ai bagat testul in urina pana la linia indicata este in regula.Ce s-a scurs a fost doar excesul. Breathe baby breathe happy. Chill, esti ok.O seara buna si atentie next time!