| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala mai de mult, dar de curand dupa ce am facut-o, prima luna mi-a venit, dar a doua intarzie. Mi-a intarziat deja 2 zile. Nu iau pastile si am facut-o protejat.

2 răspunsuri:
| claus a răspuns:

Protejat adica erau usile inchise?
fa un test de sarcina peste cateva zile si vezi daca apar 2 linioare. daca da, cheama-ma sa sarbatorim. protejati-va si voi, de ce sa suferiti aiurea de tineri?

| Ammy93 a răspuns:

Probabil ti s-a dereglat, daca tu zici ca ai facut-o protejat.