| RadulescuMarian a întrebat:

Mi-am rupt ata prin contact sexual vaginal, nu este prima oara, doar ca acesta a fost unul mai "furtunos" cu o tipa virgina. Am sangerat putin si ma ustura cand urinez/clatesc. Cam in cate zile se cicatrizeaza si pot intretine iar relatii sexuale?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Curata locul cu rana de care vorbesti si aplica o alifie de galbenele cu propolis si in cateva zile vei scapa de rana si usturimi. Pentru sex fa o pauza de cateva saptamani.