| Radaaa a întrebat:

Dacă aseară am făcut cistita, ma ustura când urinez și urinez cam puțin si după simt o presiune pe vezica si doctorul mi-a recomandat sa iau nolicin(10 zile) + ceaiuri, pot întreține relatii sexuale sau trebuie sa aștept pana îmi trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De putut, poți, dar nu te vei simți confortabil.
Și riști să îmbolnăvești și partenerul.

| Willis a răspuns:

Să zicem că poți, oral.
Dar nu vaginal...

| svenhassel13 a răspuns:

Stai cuminte 10 zile ca nu se întâmplă nimic dacă nu faci sex.

| Mmn a răspuns:

Cel mai bine e sa astepti ca sa aiba un efect dorit tratamentul

| MrMishu a răspuns:

Asteapta pana trece, dar pana atunci poti face oral.