| Papusika1Mika a întrebat:

Mi-am uitat parola de la skype sad
Cum o pot afla inapoi? Va rog ajutati-ma!
Funda+vot.

4 răspunsuri:
| ionuttemeri a răspuns:

Pai foarte simplu cand seschizi skypeul intre nume skype si parola scrie mic nu pot accesa contul dai acolo clic si o sa te dea pe net unde trebuie sa bagi adresa de email care ai folosit-o la inregistrare si iti va trimite pe ea un cod de accesare apoi intri pe meil si dai clic pe acel cod de la ei o sa o iti resetezi parola pui una nouo aleasa de tine

| Papusika1Mika explică (pentru ionuttemeri):

Dar daca mi-am uitat emailul? sad

| ionuttemeri a răspuns (pentru Papusika1Mika):

Pffff fa-ti altul atunci

| darrio2007 a răspuns (pentru Papusika1Mika):

Atunci e clar ca esti varza.Ia lecitina pentru memorie.Cate un borcan de 400 g zilnic.