| excelezlabani a întrebat:

Mi'au propus niste prietene sa facem bukkake. ce inseamna asta? ar trebui sa accept? TPU ajuta'ma urgent!

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Buna. Bukkake este acea parte a sexului in grup din filmele porno in care mai multi barbati ejaculeaza pe rand pe o femeie sau un alt barbat. Bukkake isi are originea in Japonia, datand din anii '80. Acest gen de finalizare sexuala a devenit extrem de cunoscut apoi in America de Nord si in Europa.
Denumirea "Bukkake" vine de la verbul japonez "bukkakeru", care inseamna a stropi, a tasni.Filmele japoneze in care se practica Bukkake au de cele mai multe ori actrite imbracate in tinute office sau in uniforme scolare, care se regasesc in ipostaze umilitoare. De cele mai multe ori, femeia nu este adusa la orgasm, ci este folosita numai in interesul sexual al barbatilor.

Unii psihologi declara ca Bukkake seamana cu un viol in grup, in care scopul principal este umilirea, degradarea femeii, si sustin ca este "unul dintre cele mai degradante acte sexuale din industria porno".

sper ca te-am ajutat.

| madyddd a răspuns:

Interesant? ce ti se pare interesant? sau nu ai mai auzit niciodata de "bukkake"?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu accepta...

| seen a răspuns:

+18 asta inseamna sa ati dai drumul pe figura lor si mai departe

Ps bravo omu nu le lasa sa astepte

| excelezlabani explică:

Si ce imi recomanzi sa fac? sa le accept propunerea?

| madyddd a răspuns (pentru excelezlabani):

Pai. ti-am explicat ce inseamna bukkake... asta depinde de tine daca vrei sau nu. Scena bukkake presupune de obicei o actrita porno inconjurata de cel putin o duzina de actori porno care ejaculeaza pe fata ei. tu ti-ai dori asta?

| excelezlabani explică:

Am acceptat. a fost misto, va recomand tuturor! au venit si altii pe acolo, ceea ma surprins in rest totul bine

| madyddd a răspuns (pentru excelezlabani):

Ma bucur ca ti-a placut.

| Iulian_Andrei_1986 a răspuns:

Dacă ești de acord să te facă poștă 2sau mai mulți indivizi după care să își dea drumu toti per fata ta sau pe tine nu ai de cât să accepți dacă nu ești de acord fă-ți un prieten...