| anss23 a întrebat:

Un prieten mi-a propus sa facem sex in grup cu doua prietena si cu trei prieteni de ai lui.Credeti ca ar trebui sa accept?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Faci cum crezi că este mai bine. Nu ştiu dacă lucrul pe care vrei să-l faci te caracterizează, şi nu ştiu nici cum te consideră acel băiat care ţi-a propus lucrul ăsta. Sfatul meu este să nu faci aşa ceva.

pa, pa.

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Sex în grup?
După ce mai urmează?
Ce prieten ai și tu!
Schimbă anturajul și intimitatea dintre doi oameni să fie intimă.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Bleah.Macar fa-o cu unul daca tot "te arde"

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Esti nebuna? normal ca nu.

| Pacala a răspuns:

Si te mai si intrebi daca ar trebui sa accepti sau nu? Doamne, daca erai fiica-mea, te dadeam afara din casa, pentru totdeauna.

| Crisstina a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? daca tie iti plac orgiile, baga mare!

| virusake a răspuns:

Treaba ta. happy Daca te tenteza, incearca. big grin

| nicusor19 a răspuns:

Nu stiu sincer eu nu sunt adeptul sexului in grup, fa ce crezi ca e mai binehappy

| redrosegirl a răspuns:

Nuuu!

| vasiledumitru a răspuns:

Nu. Daca vei face sex in grup, vei regreta mult si amarnic din tot sufletul.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Accepta, e o experienta unica, traieste clipawinking.

| Deddu a răspuns:

De acord cu legiuitoarea tu esti nebuna fataa! nuuuuuuuuuuuuu! pentru dn`zeu ce oameni

| Iubesc Limonada a răspuns:

Nuuu!

| PotHed a răspuns:

Nu

| kimora_8189 a răspuns:

Hellllo nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu risca...

| pupikdulshe_5448 a răspuns:

Nuu da fa ce vrei tu