| SERIALS a întrebat:

Mi-e dor de el, de ce?
Nu-mi place cum iese in unele poze, dar imi lipseste.
Daca ar fi langa mine, i-as asculta bataile inimii, l-as cuprinde strans. Ce se intampla cu mine?
Vreau sa-l strang strans si sa adormim impreuna asa. Iar cand stau prea mult cu el ma intreb daca procedez corect fiind cu el.

10 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

De ce iti e dor de el trebuie sa afli singura.
Sa-ti pui atat de multe intrebari, sa procesezi, sa-ti iei un timp cu tine, sa intelegi ce-ti doresti, daca-l iubesti, daca nu, daca e persoana potrivita si asa mai departe. Noi nu putem sa-ti spunem nimic concret.Trebuie sa-ti dai seama singura de ce simti ce simti, e viata ta. Tu o conduci. Tu stii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ririru):

E vorba despre 2 ghei. 'Tipa' e gheu.

| Ririru a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, schimb ce-am spus la feminin in masculin! laughing
Nu-l judec ca e homosexual, in schimb.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ririru):

Nici eu, mânca-i-ar căpușele... Pe ghei.

| Aasdfghj a răspuns:

E clar, il iubesti. Ce conteaza cum iese in poze daca il iubesti?laughing) Poate nici tu nu iesi bine mereu. De ce sa nu fie bine sa fii cu el daca il iubesti? El te iubeste?

| SERIALS explică (pentru Aasdfghj):

Nu stiu, dar ma pupaceste tot timpul, si e prea pupacios, eh... uneori ma satura cu atatea saruturi.

| KRLL a răspuns:

Il iubesti straight face (chiar daca nu ''a iesit bine'' in poze)

| SERIALS explică (pentru KRLL):

Si ce sa fac cu "iubirea" asta?

| KRLL a răspuns (pentru SERIALS):

Aratai-o, adica fa ce simti tu.Si de ce crezi ca procedezi gresit stand cu el daca il iubesti?

| SERIALS explică (pentru KRLL):

Nu cred ca e persoana potrivita