| nobody_9468 a întrebat:

Mi'e teama ca ma voi certa cu "my BFF" din cauza ex'ului meusad
El acum sta cu ea, fiindca ea fumeaza mereu, azi a venit pana la clasa noastra strigand'o sa'i dea o tigara si cand l'am intrebat ce vrea nici macar nu m'a observat. Mi'e frica sa nu ma iau de prietena mea aiurea, ca pe deasupra sunt si nebunahee hee. Deci ce ar trebui sa fac? Sau rectific:ar trebui sa fac ceva?
De fapt cand il vad nu simt nimic, dar ma gandesc mereu la elsad

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci nimic, v-ati despartit si gata, o sa gasesti pe cineva mai bun. Si nu ai avea de ce sa te certi cu BFF. ei sunt doar prieteni, nu? happy Ca un sfat: cred ca ar fi bine sa nu-i dai importanta, ca atunci ar putea sa observe si sa i se urce la cap. Da-l uitariitongue. Sun multi baieti buni pe lumea astawinking. Succes! :*

2 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

De ce sa nu-i raspunzi si tu cu aceeasi moneda.Nu cred ca se merita macar sa te mai uiti la el, dar apoi sa ii si vorbesti.Fii demna de tine si nu te lasa prejos din cauza unui indiferent.

| nicol20 a răspuns:

Stai linistita nu te mai stresa chestile astea sunt doar de moment este doar un capriciu vei intalni un baiat care iti va pica cu tronc si il vei uita toate sunt trecatoare fi indiferenta oricum indiferenta doare cel mai tare si arata-i ca nu te merita dar sa folosesti moduri elegante si diplomatice.Bafta