| Roliii a întrebat:

Mi s-a intamplat o chestie interesanta, stau in Anglia si m-am dus intr-o seara singur ca n-aveam ce face in cluburile din oras si acum in Anglia stau multi pe pietonala in afara cluburilor si am inceput sa intreb tipele in germana daca vorbesc germana si carecum nu intelegeau nu prea stateau de vorba unele, altele nu imi pare rau dar nu ma refuzau si odata am dat de doua tipe care m-au intrebat in engleza ca dc sunt singur fara sa sesizeze ca am vorbit in germana eu tot cu aia am continuat si au plecat desi eu stiu perfect engleza si odata am mai dat peste o gasca de tipe care tot in germana le-am vorbit dar care nu m-au refuzat erau si putin pilite dar nu turta (n-am scos un cuvant in engleza) si incercau sa ma ajute ca cica eram pierdut laughing se bucurau tare de mine inca m-au imbratisat ca le eram drag, le-as fi si ***** pe alea 3 cate erau dar eram incojurat de englezi si doi politisti chemate de ele de pe aceeasi pietonala care incercau sa ma ajute ca cica eram pierdut (ca doar nu stiam engleza), dar vreau sa stiu ce am facut de fapt de am foat placut celor 3 fete adica asa ceva nu mi s-a intamplat niciodata?

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Poate li se părea amuzanta situația, cine știe...☺☺