| Masterofthefire a întrebat:

Scuze pentru roman laughing. De curand, m-am certat cu un prieten, penntru ca a inteles ca el trebuie sa vina intr-un parc, de unde veneam eu, in loc sa ma astepte acolo.El era suparat pe mine pentru ca nu imi placea deloc de prietena lui, cand era cu ea era mare bo$$,mare baștan, si cand nu era cu ea, se comporta ok.Pentru ca i-am dat cica teapa, m-a sunat sa ma ameninte cu bataia.Nu m-am ferit, mai eram cu inca 3 baieti dintre care 2 erau mai mari, ne-am dat jos din autobuz, nu cu gandul la bataie.Acolo era el, inca 3 baieti, si inca 4 intr-o masina.Am vorbit 2-3 minute despre ce s-a intamplat, la final mi-a dat o palma si am plecat. Nu cred ca iesea ok 4v8.Intrebarea este : Cum ma pot razbuna pe el? stiind ca acum sunt pedepsit din alte motive, dar pot sa pun pe altcineva sa ma ajute

Răspuns Câştigător
| an0therkid a răspuns:

De ce vrei sa te razbuni?
te simti umilit?

3 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Razbunarea atrage razbunare si tot asa, pana....pana cand? Si ce naiba rezolvi? Voi nu stiti sa vorbiti civilizat si sa va intelegeti? Voi nu puteti sa va respectati? Chiar e nevoie de palme, pumni, violenta?

| RexCuParuCret a răspuns:

Soarta iti va pune un cutit in mana si atunci vei alegi daca sa-i faci rau sau nu asta tu decizi.
Eu am patit chestia asta de cateva ori.

| Sticket a răspuns:

Nu cred ca exista lucru mai umilitor ca cineva sa vina sa te bata sau sa aiba gandul asta si tu sa-l faci din vorbe.