| pikco a întrebat:

Mi se intampla ceva ciudat happy cu un coleg. Simt ceva deosebit cand sunt in preajma lui, adica nu-l plac, dar imi place sa fiu langa el. Nu-mi imaginez sa fim impreuna, nu vreau asta, dar oare de ce ma simt asa?

Răspuns Câştigător
| Lora_6439 a răspuns:

Probabil te simti in siguranta langa el sau energiile voastre se atrag. Presupun ca daca se intampla asa si zici ca nu-l placi, te referi la placere fizica. Dar iti place cum se poarta, cum gandeste... ca altfel nu ai avea tendinta de a sta in preajma lui. Tot atractie e si asta happy

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca e vorba de atractie, va potriviti, dar la alt nivel!

| gigiro a răspuns:

S-ar putea ca sa te atraga doar fizic!

| love you soo much... a răspuns:

Cred ca ai fata de el doar o simpla simpatie si atita, tii interesant felul sau si poate de asta si ai asa stare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti atrasa de el fara sa iti dai seama...stai sa mai treaca putin timp sa te zapaceasca mai rau si o sa vrei sa fii si cu el