| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten si cand sunt cu el ma simt mai ciudat chiar daca il plac, mi-e lene sa ies ...chestii de genu parca nu as mai sta cu el si cand nu sunt cu el mi ft dor de el.Ce se intampla? Oare ar trebui sa stam mai mult impreuna? ne cunoastem de o saptamana

6 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Da, ar trebui sa petreceti mai mult timp impreuna, sa va cunoasteti mai bine si apoi problema asta va disparea. Fie vei ajunge sa tii mai mult la el renuntand la lenea aia de care vorbeai fie nu vei mai fi interesata de el.

Be smart and take care.winking

| Dariusuu a răspuns:

Problema poate fi că nu va-ți cunoscut suficient ca să aveți o relație.
Lasă să treacă timpul și va fi bine.

Să ai grijă de tine.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate ca inca nu ti-ai clarificat sentimentele...Te vei convinge in timp daca chiar simti ceva sau e doar un,, moft,,.

| Sadop a răspuns:

Il stii de o saptamana abia.
Incearca sa petreci mai mult timp cu el, sa fii deschisa, sa va cunoasteti.
Astfel nu vei mai avea acest sentiment.
Bafta!

| Xenia16 a răspuns:

Nu va cunoasteti inca de ajuns, dai o sansa. Petreceti mai mult timp impreuna si o sa fie mai bine. Bafta!

| Antyss08 a răspuns:

Dacă ești foarte tânără și e pentru. primdată atunci poate acesta este motivul.
Oricum nu aici primești răspunsuri la situați ca aceasta, mai discută cu părinții.