| IXIAlinIXI a întrebat:

Mi se intampla uneori sa imi tremure putin mainile si picioarele necontrolat cand sunt langa fata de care imi place, toata viata am fost timid, vreo idee cum sa scap de timiditatea asta? langa alte fete nu am nici o problema, doar cu ea... btw am 18 ani

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Atunci cand vin fluturasii, iti intra si-n maini si in piciore, chiar daca ai 18 ani. Asadar, totul este normal.

1 răspuns:
| SG1995 a răspuns:

Nu e vorba de timiditate, e o reacție fiziologică normală, ca și accelerarea bătăiilor inimi și senzația de euforie.