| Anonymus52 a întrebat:

Este normal să iti tremure mâinile foarte puțin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BeaTMaN696 a răspuns:

Baiatu zica ca ii tremura foarte putin nu foarte tare. Cand esti emotionat iti tremura mainie sau in mare parte corpul relativ tare. Din moment ce lui ii tremura mainile putin nu are probleme ci doar nu se emotioneaza asa de tare. I-ai smus sa mearga la medic ca sa ce?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal sa-ti tremure, deloc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mereu?

| StrongHeart a răspuns:

Poate ai carpal tunnel

| PeeWee96 a răspuns:

Nu e normal..mergi la medic!
Ideea e că: îți tremură că te emoționezi cand esti in preajma anumitor persoane cand lucrezi cu oameni noi sau iti tremura si cand esti singur, seara cand te pui in pat?

| BeaTMaN696 a răspuns (pentru PeeWee96):

Baiatu zica ca ii tremura foarte putin nu foarte tare. Cand esti emotionat iti tremura mainie sau in mare parte corpul relativ tare. Din moment ce lui ii tremura mainile putin nu are probleme ci doar nu se emotioneaza asa de tare. I-ai smus sa mearga la medic ca sa ce?

| Irinadarian a răspuns:

Nu, asta rezulta ca esti anemic/a. Mergi la medic.

| andrei6501 a răspuns:

Poate ai lipsa de caltiu
nu-s sigur