| ilovelove a întrebat:

Mi se pare mie sau majoritatea oamenilor sunt plictisiti de moarte? Chiar daca fac cate ceva in fiecare zi, dar e rutina si nu ai acelasi nivel de entuziasm pentru o anumita activitate mereu. Voua vi se pare anormal sa faceti conversatie cu o persoana placuta, fie ea necunoscuta, si sa va faca ziua mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti singurul pe care-l aud.Cum sa te plictisesti ma de moarte? Vine si ea o singura data acolo si tu tranc na-ti-o-n fasole ca m-am plictisit.Nui chiar asa.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In orice activitate poate interveni rutina.Totusi numai oamenii fara imaginatie se plictisesc.

| daniDeeDee a răspuns:

Noua metoda de spalare a dintilor? smug

| Brotacelu a răspuns:

Da, si pe calea asta poti afla si lucruri noi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma plictisesc conversatiile enorm dar pe net nu-i alta solutie. O zi buna.