| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti toata ziua ca sa nu va plictisiti?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei, plec la muncă. Tu?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ca ce lucrezi ca vad ca esti mereu aici pe TPU?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Finisor constructii. Am fost in concediu pana acum. De acum ma vezi dimineata pe la 6, 30 si seara dupa ora 16.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muncim ca avem facturi de plătit

| Frank51 a răspuns:

De când am luat vacanța m-am uitat la câteva seriale și cam atât. Înainte obișnuiam să mă joc cs dar mi s-a luat de tot, parcă nu mai am chef de jocuri și filme ca înainte, simt că am îmbătrânit deși fac doar 25 de ani.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Te ai maturizat nu ai îmbătrânit.

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, si pe langa asta cu cat trece timpul cu atat il pretuiesti mai mult si incerci sa profiti de el ca sa faci ce trebuie.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Asa e happy

| gabicoo a răspuns:

Stam pe TPU și răspundem la întrebări idioatehee hee

| mentholinks a răspuns:

Sex cu una din iubite.

| siriusblack98 a răspuns:

Muncesc.

| Nirvanaaa a răspuns:

Munca nu mă lasă sa mă plictisesc laughing.

| Apokales a răspuns:

Evit munca precum Keanu Reeves in Matrix happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ar fi sa fac ceva, da nu pot deocamdată din cauza depresiei, da ma ridic eu, nu ma dau asa ușor de bătut.

| UnDiavol a răspuns:

Cum ma scol de dimineața ma uit la ia la ochsori apoi îmi încep ziua și când ma pun la somn ma uit la ia la ochișori pana adorm și așa a mai trecut o zi de ne definit

| MarioADV a răspuns:

Uita-te la animeuri daca te plictisesti.Sunt o gramada, si trece timpul repede.