| Allex7 a întrebat:

de ceva timp sufar si plang pentru ca-mi este dor de iubita mea, stiu ca este greu si mi-as dori sa incerce si ea sa faca mai multe pentru noi sa se straduiasca sa fie bine sa fie altfel. De ceva timp nu stiu cred ca s-a schimbat nu prea mai are timp de noi si ma doare sufar plang la cine sa apelez, nu am pe nimeni sunt singur.Mi-am pus si sufletul si inima in aceasta relatie o iubesc enorm de mult vreau sa fie fericita sa zambeasca sa ma simta langa ea de fiecare data, bine si increderea e mai mica nu am incredere suficienta. Uneori mi-a dovedit ca ma iubeste mult (prin vorbe, prin gesturi,) nu stiu, puteti sa-mi da-ti un sfat? multumesc

11 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Asa am patit si eu, si prietenul meu e la fel acumsad... Nu stiu ce e de facut si eu incerc sa-l schimb inapoi cum era dar ..nu prea reusesc.

| Allex7 explică (pentru Papusik):

Mi-as dori ca cel de aproape sa se gandeasca la noi, sunt multumit daca primesc o litera pe mess pe facebook sa stiu ca e bine si ca e fericita, sunt multumit daca primesc un beep pe telefon scurt sa stiu ca e bine, sunt multumit daca imi zice macar 2 vorbe dulci, sunt multumit daca mi-ar spune te doare ceva?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea,sa ii spui ce nu-ti convine,si spune-i ca daca nu se schimba,va despartiti, sau sa luati o pauza, sa vezi ce simte pentru tine, daca o sa te caute, sau daca nu.

| Allex7 explică (pentru Djlsghtnquuw):

De obicei imi lasa un mesaj pe facebook eu il gaseam si ma bucuram asa de mult parca mi-ar fi dat cineva o bomboana, il citeam de 2-3 ori si zambeam...

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru Allex7):

Stiu cum e, si eu am aceiasi problema cu prietenul meu. Ai vorbit cu ea? Poate poti rezolva ceva.

| johnyboy a răspuns:

Din ce zici aici rezulta ca suferi de gelozie si ca esti disperat.
iti dau un sfat : INDIFERENTA! asta ucide. nu vezi ca mai toate fetele umbla dupa baieti golani rebeli fustangii...dar tu esti disperat si se vede de la o posta.

| Allex7 explică (pentru johnyboy):

Multumesc de raspuns, raportat!

| richarddawkins a răspuns:

Te cred iubirea doare

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Pai.S-a schimbat si o vrei pe cea de dinainte? Pai.''O singura clipa poate schimba totul.'' (Wieland) Si e greu sa o uiti. Stiu cum este.sad Sa uiti pe cineva drag..Usor de spus dar greu de facut sad Timpul le rezolva pe toate..Si de ce sa te simti singur? Nu ai si tu prieteni cu care sa iesi la un suc? La o bere? Si de ce disperi? E ultima fata de pe pamant? Ok, ai iubit-o enorm.Dar asta e viatahappy Iti da un sut in fund iar tu trebuie sa te ridici happy O sa vina si ziua cand o sa intalnesti fata viselor tale. happy

| Allex7 explică (pentru XamUITATsaimiPUNnumeX):

Ma simt singur din mai multe motive, cel mai important ar fi ca nimeni nu se gandeste la mine ce mai fac ce mai zic cum mai stau. Chiar daca am 18 ani uite ca sufar si plang ca un copil mic, asa sunt eu vreau sa fie ca inainte totul sau macar sa fie mai *lipita* de mine

| MariaaaaLm a răspuns:

Daca vrei sa vb baga id meu maria_mariuca14 si iti voi spune tot ce veri sa afli in dragoste asa ca pa pa