| Nicoleta_1732 a întrebat:

Miam inceput viata sexuala acum vreo luna si. am facut doar protejat. dar mi-a intarziat ciclu deja cu 2 saptamani... nu am nici un simptom de gravida. nu stiu e inregulathinking

Răspuns Câştigător
| Blondutsa_7935 a răspuns:

Buna!
Stai linistita pentru ca daca te-ai protejat nu ai cum. Probabil nu ai ciclu regulat, ori s-a dereglat din cauza actului sexual. kiss
Mult succes si numai fii ingrijorata, eventual pentru siguranta ta fa-ti un test de sarcina.
Pupici :*

2 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Da' un test de sarcină ţi-ai făcut? Aşa, de siguranţă...

| mimimaria a răspuns:

Asta depinde de cati ani ai, si daca ai ciclul regulat.Si daca ai facut-o numai protejat eu cred ca nu ai de ce sa iti faci griji. Poti sa consulti un ginecolog ca sa fi sigura in totalitate.pup