| MIRUNAmyra a întrebat:

Mica problema! Imiplacea de un baiat cu un an mai mare ca mine, timp in care el nu ma placea.Acum,eu nu simt nimic pentru el,a inceput mea,sa faca glume proaste in preajma mea,se comporta frumos cu mine, sa ma caute mai des in clasa.E posibil sa ma placa?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E posibil sa te placa el acum, dar daca tu nu-l mai placi... Spune drept, chiar nu-l mai placi chiar deloc?

| stark47 a răspuns:

Este posibil.insa chiar daca tie nu iti mai place de el, nu inseamna ca trebuie sa-l eviti.te poti bucura in continuare de prezenta lui daca iti face placere, cine stie ce va fi mai tarziu.

| IRaluca a răspuns:

Foarte posibil.♥ Dar totusi trateaza-l cu nepasare ca nu cumva sa afli ca doar isi batea joc. Mai sunt si din astiawinking