| iulya_9118 a întrebat:

Buna:*. cum se comporta un baiat cr place o fata?big grinpoate sa faca si glume proaste despre ea chiar daca o place?straight facefundita:Xkiss

Răspuns Câştigător
| WeLoveIceCream a răspuns:

Da. nu toti baietii spun sau se comporta frumos cand iubesc o fata. unii sunt mai speciali si vor sa iasa in evidenta prin a enerva. de exemplu si eu cand eram cu un tip facea unele chestii si spunea:"te evervez?" si apoi continua daca spuneam "da". deci e ft posibil si probabilhappy. fundabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Probabil el vrea sa faca o gluma buna... dar nu ii iese.winking

| iulya_9118 explică:

El e genu cr e mai glumetz.sau vrea sa fielaughing

| LuluRawrr a răspuns:

Cine se tachineaza se iubestesmug:X

| Raya_9247 a răspuns:

In mod normal, un baiat care place o fata nu o jigneste sau o face sa se simta prost...parerea mea