| Romka a întrebat:

Mie dor de prietena mea care m-a parasit, nu mai pot, ce sa fac?

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca ea a vrut sa va despartiti, mai bine o lasi in pace o perioada.In timpul asta incearca sa o 'uiti' ca iubita, iesi cu prietenii, ocupa-ti mintea si timpul cu altceva.Cand vei reusi sa treci peste relatia voastra, poate veti putea deveni amici sau chiar buni prieteni.
Daca tie ti-e dor de ea ca iubita, te poti risca s-o suni intr-o zi si sa vezi ce mai face. Poate totusi nu a fost decat o faza de moment despartirea.happy
Succes.>big grin

| weedini a răspuns:

O betie puternica ar merge brici.

| kimora_8189 a răspuns:

Recent ma trecut si eu prin momente de asta si pentru ca el a gresit el s a intors dar a gresit din nou si acum nu mai este in peisaj. daca ai gresit tu repara lucrurile si s a rezolvat daca e invers nu poti decat s aiti doresti pentru ca se implineste de cele mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O betie puternica, nu cunosc cazul tau, dar poate ca nu merita daca te-a parasit, nu are rost sa suferi dupa asemenea "specimene" sincer, iti spun din propie experientza. Incearca sa iti amintesti doar clipele urate petrecute cu ea, si in acest fel psihicul tau incearca sa o respinga, etc. Nu mai suferi dupa femeii ca nu merita, eu m-am ars de mai multe ori cu asemenea fete, si mi-am zis ca nu o sa mai cred in femeia niciodata, daca te comporti frumos cu ele, si le respecti etc, cred ca te pot juca pe degete, si ca esti slab. Si profita de tine, crede-ma ca mi-s-a intamplat lucrul acesta. Asa ca uita de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O laba trista ti-ar rezolva toate problemele!

| lluparo a răspuns:

... Mina dreapta, ...sau stanga daca esti stangaci.

| Bobo_6950 a răspuns:

Nui da importanta!