| Clever a întrebat:

De ce nu pot sa mai gandesc limpede atunci cand prietena mea tocmai m-a parasit?

12 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

...probabil pentru ca te obisnuisei ca ea sa fie inclusa in planurile tale, si acum, planurile par sa nu mai aibe rost fara sa faca si fosta parte din ele!

| Nicoleta a răspuns:

Pentru ca esti afectat de asta.Cu timpul iti vei reveni cu siguranta, chiar daca pe moment nu gasesti vreo rezolvare.
Timpul sterge tot.
Toata lumea are suparari si necazuri, insa toate acestea trec.
Lumea nu se opreste in loc pentru un necaz.Cu siguranta nu este primul si nici ultimul.
happy

| cryssu2008 a răspuns:

Este normal sa nu mai gandesti limpede, deoarece ai pus sentimente in acea relatie, si poate despartirea te-a luat prin surprindere. Tu acum trebuie sa incerci sa treci peste acest val al vietii, si sa ajungi la mal. Nu trebuie sa cazi in deznadejde, deoarece e posibil sa te ineci, chiar fiind aproape de mal. Daca doresti poti citi urmatorul articol de pe blogul meu http://cristi-tanase.blogspot.com/2010/03/si-am-sa-marunc-in-mare.html. Vorbesc despre un prieten care a vrut sa se sinucida din cauza ca a fost parasit. Toate cele bune, si capul sus :)

| mihaibrasov a răspuns:

E normal. De dor.

| cornel a răspuns:

Pentru ca o iubestihappy

| Madalina_5058 a răspuns:

Pentru ca ai tinut mult la ea sau ai iubito iar cand te-a parasit a fost ca un soc pentru tine.

| SentimenteColorate a răspuns:

Id andre.andra24 te ajut eu

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Pentru ca era o scorpie care ti-a furat mintile.

| Alecsanndraa a răspuns:

Pentru ca nu poti decat sa te gandesti la ea si te intrebi "de ce?"!
Treci tu si peste asta...toate trec...mai devreme sau mai tarziu!

| poiuiyhvb a răspuns:

Pentru ca inca mai ti la eahappy

| RaluuIcs a răspuns:

Pentru ca ai tinut mult la ea si inca mai tii big grin!

| tzontzy a răspuns:

Salut. este foarte logic brain straight face u o iubestii ff mult ti la ea. iti este greu acum sa o uiti. nusitu incearca sati faci ceva de lucru ...sati pierzi timpul in prezenta prietenilor tai...si sa faci lucruri care sa nu o implice. dc nu vb cu ea. sau fai o surpriza si cereti scuze daca ai gresit u sau gandeste-te la ce ii place cel mai mult sa va mergeti in parca sau la un suc sau sa va plimbati cu rolele sau alte lucruri ce aveti voi in comun tot ceti spun este ca u o iubesti ff mult sau ti la ea si nu vrei sa o uiti fa tot ce poti sa fiti din nou impreuna sper ca raspunsul meu te va ajuta. doar de aia suntem aici sa fim toti pentru unu happy succes!