| vclk98 a întrebat:

M-a parasit prietena ce sa fac pentru a ma inprietenia inapoi

Răspuns Câştigător
| VIPlidia a răspuns:

Da-ne un motiv pentru care s-a despartit de tine! A fost din vina ta? Iai acordat destula atentie? Ai inselat-o? Sau ea nu este destul de buna pentru tine?
Daca as sti motivele te-as putea sfatui mai bine,in orice caz,exista mii si mii de fete pe lume omule...ea nu este unica,asa ca nu te omora pentru una, ai destule de cunoscut, nu e sfarsitul lumii!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca esti tu de vina,orice ai face,pana nu-i trece, nu poti face nimic.
Cere-ti iertare, cere-i inca o sansa si mai vezi!
Bafta!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Motivul despărțirii?
Ce s-a întâmplat în fapt?
Dragoste cu sila nu se poate!
Pa, pa.

| bobby1990 a răspuns:

Invata sa te exprimi corect, mai intai