| AndruCriistina a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat mai de ales mam si indragostit de el de la prima clipa cand l-am vazut, ne'am intalnit doar de doua ori pana aqm.De fiecare data cand ne'am vazut ne'am sarutat, ne-am imbratisat chestii de astea fara sa fim impreuna! El spune ca ii plac dar nu deschide deloc tema ca sa fim impreuna, vbm in fiecare zi pe mess, pe facebook...Eu i-am aratat cat de mult tin la el dar nimic.Eu vreau sa imi spuna si el vreau sa fim impreuna mie imi este rusine sa ii spun chestia asta, imi spune mereu ca ii este dor de mine, etc etc.voi ce credeti ca ar trebui sa fac daca vreau sa fie al meu?

14 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Va-ti intalnit doar de doua ori pana acum, o sa deschida subiectul asta cand va vedeti, aceste lucruri nu se propun pe fb sau pe mess, daca intentiile sunt serioase.

| unknownn a răspuns:

Sa ridici fusta in fata lui

| MadRaven a răspuns:

Spune-i! poate el considera ca sunteti impeuna deja, nu ai de unde sa stii!
Daca nu o faci, vei regrrta ceema.Nu trebuie sa iti fie rusine, din moment ce sunteti asa apropiati ar trebui sa vorbiti deschis despre orice!
Bafta!

| AndruCriistina explică (pentru MadRaven):

Nu suntem impreuna pentru ca la un moment dat mi-a spus ca vrea sa ma cunoasca mai bine si poate cine stie voi fi iubita lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are pe alta

| Against a răspuns:

Intreaba-l daca sunteti impreuna sa udoar va sarutati ca amici

| Summoning a răspuns:

Tu cu ce gandesti? cum sa te indragostesti de el din prima clipa ce le-ai vazut? mai exact de ce te-ai indragostit?

| TPU3455353576 a răspuns:

Fate ca esti indeferenta

| Alexutza1312 a răspuns:

El poate crede ca sunteti impreuna sau se lasa curtat. Daca chiar tine la tine o sa-ti spuna intr-o zi daca vrei sa fii cu el.Incearca-l,caci poate mai este si cu altcineva si fa-i apropouri despre tema asta, asa poate isi va da seama ca tu vrei mai mult si o sa-ti spuna el candva.Bafta!

| NOnameLoveLaLaLa a răspuns:

Lasal, daca intredevar te place, te va intreba.

| Natalie89 a răspuns:

Sa iei atitudinewinking Dupa ce ai zis tu aici nu cred ca o sa te intrebe prea curand. Intreaba-l tu. Nu ai nimic de pierdut (vorbesc din proprie experienta laughing ). Eu l-am intrebat pe un tip daca vrea sa fim impreuna si el nu a vrut, dar stii ce bine m-am simtit dupaiaa? E sentimentul ala de libertate ca nu mai trebuie sa stai sa-ti bati capul cu el laughing Asa ca daca cumva te respinge, oricum te vei simti ok.

| AndreyBosS32 a răspuns:

Daca ti la el cu adevarat i-ivei spune ca vreti sa fiti in preuna si daca el te iubeste va spune da

| PerfectSmile a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa lupt pentru ceea ce-mi doresc.Si o sa castig daca intentiile mele sunt curate.Ai grija ce alegeri faci, si pentru cine te sacrifici, sa nu regreti pe viitor.