| anne_6845 a întrebat:

Am o mica problemahappy acum 2 saptamani am fost la un prieten si acolo era un baiat de care a inceput sa imi placa. era impreuna cu un coleg de al meu si i'am zis colegului meu ca e dragut tipul cu care a venit. dup 2 zile am vazut ca ma adauga in lista de messhappy eram happy...laughingsi am tot vb in ziua aceea si seara m'a sunat colegul meu si mi-a zis ca vine in cartier cu baitaul acela:X eram f happy. ne'am intalnit si pana la urma ne'am sarutat. de atunci ne vedem in fiecare seara si tot timpul ne sarutam dar nu ineleg noi suntem impreuna sau nu? un alt coleg mi-a spus sa il intreb pe el daca suntem sau nu dar mi'e cam rusinewhistling laughing. ce as putea sa fac?worried

:*:*:*

4 răspunsuri:
| Adelinesmile a răspuns:

Eu zic sa ii spui "iubi`" sau ceva de gen ca sa vezi ce reactie are. nu poate sa reactioneze prost.nu?

| andreeadeeathebest a răspuns:

Pai sunteti atata timp cat va sarutatzi

| anne_6845 explică:

Deci am vb cu el si suntem impreuna de azilaughing)

multsu pentru sfaturi:*:*

| delisha_5380 a răspuns:

Pai din moment ce va intalniti in fiecare seara
si mai ales ca va sarutati cand va vedeti
asta mi se pare ca sunteti impreuna doar ca sunteti la inceput
nu stiu daca l-ai intreba...sa nu reactioneze in hohotebig grin dar depinde de caracterul lui ...eu zic riscateeeee