| acadeauacusurprize a întrebat:

Mie rusine sa vb cu el e cu un an mai mare si e cam mai vagabont el asa mai chiuleste mai fumeaza (mereuhee hee) cum sa intru in vb cu el aproape tote fetele de la o alta cls il plac si nu stiu mi-e rusine sa nu rada de mine chiar il plac mult si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma si pe mine happy:* e dragut e si nu stiu ce sa fac bah fratilor

1 răspuns:
| GyeBaek a răspuns:

Pai incearca sa intri in vorba cu el, dar totusi avand in vedere ca e vagabont, cam greu o sa fie o relatie cu el.