| acadeauacusurprize a întrebat:

Mie rusine sa vb cu el e cu un an mai mare si e cam mai vagabont el. fumeaza (mereu) cum sa intru in vb cu el aproape tote fetele de la o alta cls il plac si nu stiu mi-e rusine sa nu rada de mine chiar il plac mult si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma si pe mine :* e dragut e si nu stiu ce sa fac bah fratilor as vrea sa vb cu el mia si zambit azi :d si se cam tot uita pe la mine putin dar asta e

Răspuns Câştigător
| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Da'i semnale de fum sa se opreasca in fata ta si sa se faca scrumbatting eyelashes! Curaj fata mea! Intra in vorba cu el! Impiedica'te pe hol de el, scapa ceva, priveste'l mai special! Da'le ...pe celelalte care il plac, poate alea nu fac nimic sa ii arate ca se simt atrase de el.Fa tu ceva inaintea lor! Pup Bafta!happy

4 răspunsuri:
| clovnul a răspuns:

Fumeaza deci e vagabontlaughing poti sa te duci in pauza unde se duce el si sa-i ceri o tzigare. si sa stai sa o fumezi cu elwinking sau si mai bine pentru incurajare iti mai poti lua o prietena cu tine. si va ducetzi aman2 la el. buna. ne dai si noua o tzigare?happy nu cred ca refuza. succes.

| igori001 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti aculmuleaza mult efort si spune-i ca vrei sa vb cu el si spune-i ce simti pentru el nu te rusina daca o sa vb cu el no sa rida dar va considera ca ai facut un gest placut... incercarea avina n-are fii tu insati si vei vedea daca acumulezi putin curaj vei reusi... succese

| ionutz2000 a răspuns:

Daca e vagabont eu zic sa pui ocfi pe altulbig grin

| alexandru_8341 a răspuns:

Scuipal si tu an ochi si ai sa vezi ca o sa se uite numai la tine