| acadeauacusurprize a întrebat:

Mie rusine sa vb cu el e cu un an mai mare si e cam mai vagabont el. fumeaza (mereu) cum sa intru in vb cu el aproape tote fetele de la o alta cls il plac si nu stiu mi-e rusine sa nu rada de mine chiar il plac mult si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma si pe mine :* e dragut e si nu stiu ce sa fac bah fratilor as vrea sa vb cu el mia si zambit azi :d si se cam tot uita pe la mine putin dar asta e big grin

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Daca ti.a zambit si se uita dupa tine, inseamna ca te.a vazut, te.a remacat si sigur ii esti si simpatica. happy
Fa rost de id.ul lui de mess si vorbeste cu el. Fa.ti curaj. Nu e deloc greu. Daca te respinge etc. treci mai departe. :* Bafta!